نقشه شبکه فاضلاب - timetoup.com

نقشه های اجرایی پروژه شبکه فاضلاب (طرح پروژه) شامل نقشه منطقه (سایت پلان)، پروفیل های طولی و جزئیات اجرایی شبکه فاضلاب (دتایل های فاضلابی) می باشد. به شرح هر یک از موارد در ادامه پرداخته میشود.

نقشه محدوده

در پلان محدوده اطلاعات مورد نیاز شامل متراژ و جانمایی لوله ها با سایزهای مختلف، تعداد منهول های فاضلابی (آدم رو ها)، پایین دست و بالادست شبکه فاضلاب (جهت حرکت فاضلاب)، زون بندی منطقه جهت تهیه برنامه زمانبندی و شروع عملیات اجرایی را می توان مشخص نمود. نمونه‏ ی نقشه محدوده فاضلابی را مشاهده می کنید:

نمونه نقشه پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب

پروفیل های طولی

با در نظر گرفتن ضوابط فنی و اجرایی و همچنین تراکم و تعداد مشترکین، طراحی شبکه فاضلاب با نرم افزارهای مربوطه انجام می‏گردد و در نهایت به صورت پروفیل های طولی برای نقشه های اجرایی پروژه شبکه فاضلاب به پیمانکار جهت اجرا ابلاغ می گردد.

پروفیل های طولی شامل اطلاعات ذیل می باشد:

نمونه پروفیل طولی شبکه فاضلاب

جزئیات اجرایی شبکه فاضلاب (دتایل های فاضلابی)

نقشه های اجرایی شبکه فاضلاب شامل جزئیات اجرایی مانند تعیین جنس مصالح به کار رفته، ابعاد و اندازه های حفاری در روش های نقب و ترانشه، اجرای دستک، آدمروهای آجری و بتنی پیش ساخته، منهول باکس و دال های بتنی می باشند.

جهت مشاهده نمونه فایل اتوکد نقشه های اجرایی شبکه فاضلاب اینجا را کلیک کنید

مطالعه جزئیات اجرایی شبکه فاضلاب و تسلط به آن ها امری لازم جهت انجام متره و برآورد و تهیه صورتجلسات و صورت وضعیت می ‏باشد. جهت مشاهده توضیحات برای متره پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب و صورت جلسه و صورت وضعیت نویسی اینجا را کلیک کنید.

نقشه های چون ساخت (ازبیلت) شبکه فاضلاب

بعد از اتمام عملیات اجرایی هر قسمت از پروژه (طبق فازبندی و برنامه زمانبندی)، پیمانکار موظف است نقشه های اجرا شده (AS BUILT) را قبل از تحویل موقت در قطع A2 پس از تایید دستگاه نظارت و تصویب دفترفنی کارفرما در نسخ قابل تکثیر و همچنین لوح فشرده کامپیوتری تهیه و ارائه نماید.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در خصوص نقشه های ازبیلت کلیک فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + ده =