راهنمای خرید از سایت Timetoup.com

راهنمای خرید از سایت timetoup.com

خرید محصولات این سایت به صورت آنلاین بسیار آسان است. جهت خرید فایل ها باید مراحل زیر را طی کنید.

 • افزودن فایل به سبد خرید

 • در پنجره باز شده چنانچه میخواهید به مرحله پرداخت وارد شوید روی اقدام به پرداخت (گوشه پایین سمت چپ) کلیک نمایید و چنانچه قصد خرید فایل دیگری نیز دارید ادامه خرید (گوشه بالا سمت چپ) را کلیک نمایید.

 • با کلیک بر اقدام به پرداخت پنجره ثبت مشخصات شما ظاهر میشود، درج کامل مشخصات نام و نام خانوادگی، شماره همراه و ایمیلی که به آن دسترسی دارید مورد نیاز است ، خواهشمند است در نوشتن ایمیل دقت کافی را داشته باشید.

 • در قسمت انتهایی صفحه با کلیک بر تایید قوانین و مقررات و ثبت سفارش وارد درگاه اینترنتی پرداخت خواهید شد.

 • پس از پرداخت موفقیت آمیز در درگاه به صفحه خرید محتوا منتقل خواهید شد که از آنجا کلید دانلود ظاهر میشود..

 • همچنین همزمان پس از خرید محتوا لینک دانلود به ایمیلی که در قسمت ثبت مشخصات وارد کرده اید ارسال خواهد شد، اگر لینک در قسمت inbox ارسال نشده است لطفا قسمت spam ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

لازم به ذکر است تعداد دانلود مجاز با دو روش مجموعا 2 بار میباشد و تا 2 روز از زمان خرید لینک دانلود معتبر است.

در صورت بروز هر گونه مشکل لطفا فقط از طریق دیدگاه گذاشتن در زیر همان محصول مورد نظر اقدام فرمایید تا در اسرع وقت بررسی گردد.

3 در مورد “راهنمای خرید از سایت Timetoup.com”

 1. مبینا رحمانی اصل

  سلام ببخشید من خریدم موفقیت آمیز بود برام فیش هم ایمیل شده اما لینک دانلود ارسال نشده داخل اسپم هم نبود از کجا میتونم دانلود کنم؟

  1. سلام در پیامی بعد از خرید موفق آمیز شما که در صفحه بعد از خرید و همچنین در ایمیلی که در هنگام ثبت نام درج کرده اید به شما نحوه دریافت فایل اطلاع رسانی شده است. و تا کمتر از ۲۴ ساعت لینک دانلود برای شما ارسال میشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *