روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
برای آگاهی از تخفیفات آینده، پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید. timetoup.ir@

… این فرصت تکرار و تمدید ندارد…

ثبت نام لاتاری 1400

ثبت نام لاتاری امریکا ۲۰۲۳

لاتاری ؛ گرین کارت امریکا چیست؟

گرین کارت آمریکا که به اختصار لاتاری  عنوان می‌شود برنامه ایست برای حفظ تنوع نژادی در ایالات متحده آمریکا.
در برنامه قرعه کشی ویزای تنوع نژادی آمریکا، هرساله حدود 55000 ویزا با قرعه کشی بین متقاضیان مهاجرت به آمریکا اعطا  می‌شود.
این قرعه کشی در سال 1990 در قانون ملیت و مهاجرت آمریکا درج شد. و پس از آن هرساله سهمیه 55000 ویزای مهاجرتی را به خود اختصاص داد.

چرا ثبت نام لاتاری با گروه زمان پیشرفت؟

در حال حاضر بسیاری از مشاورین و سایت های مهاجرتی برای ثبت نام لاتاری با پرداخت هزینه های زیاد اقدام به ثبت نام افراد برای شرکت در لاتاری میکنند.
توضیحاتی رو در اینجا لازم دیدیم که به متقاضیان شرکت در لاتاری ارائه دهیم.

جهت ثبت نام در لاتاری دریافت گرین کارت آمریکا نیاز به دانش تخصصی خاصی نیست.
فقط کافی هست شما به زبان انگلیسی مسلط باشید تا قوانین و دستوراتی که جهت انجام پروسه ثبت نام گفته شده  را به دقت انجام دهید.

همچنین کسانی که خانوادگی اقدام به ثبت نام میکنند ، با شانس بیشتری در لاتاری شرکت خواهند کرد. به این صورت که هر کدام از افراد خانواده که واجد شرایط ثبت نام باشند یک شانس تلقی میشود که با برنده شدن تمامی خانواده برای دریافت گرین کارت آمریکا میتوانند اقدام کنند.
لازم به ذکر است بعد از قبول شدن در لاتاری، نمی توان گفت قطعا و قطعا شما ویزای آمریکا را گرفته اید چون تصمیم گیری نهایی بعد از بررسی پرونده شما توسط اداره مهاجرت آمریکا صورت می پذیرد.

 

نکته قابل توجه اینجاست که متاسفانه بسیاری از سایت های ثبت نام لاتاری این موضوع را کلا مطرح نمیکنند و فقط برای یک نفر ثبت نام میکنند و شاید شما کلا متوجه این موضوع نشوید.
یا متاسفانه اکثر این سایت ها بعد از دریافت هزینه خیلی زیاد اقدام به ثبت نام برای هر کدام از افراد خانواده متقاضی می نمایند.
گروه زمان پیشرفت سعی کرده است با رعایت انصاف و دریافت کمترین هزینه ممکن، روند ثبت نام متقاضیان را به صورت کامل انجام نماید.

گروه زمان پیشرفت اینجاست تا به امید اینکه شما یکی از آن برندگان خوش شانس باشید، به صورت کاملا شفاف پروسه ثبت نام شما را انجام دهد و شما را تا اعلام نتایج همراهی کند.

 

⇐ داشتن پاسپورت برای ثبت نام در لاتاری الزامی است ⇒

قیمت های در نظر گرفته شده برای ثبت نام  به این شرح میباشد:

افراد مجرد: 80 هزار تومان

افراد متاهل با در نظر گرفتن دو شانس : 150 هزار تومان

 خانواده های دارای فرزندان واجد شرایط سنی جهت ثبت نام جداگانه با هر تعدادفرزند(ثبت نام به تعداد اعضای خانواده): 200 هزار تومان

توجه داشته باشید که مبالغ ذکر شده برای ثبت نام خود متقاضی و کلیه افراد خانواده (همسر و فرزندان واجد شرایط) می باشد.

شرایط ثبت نام لاتاری:

 1. متولد یکی از کشور های مجاز برای ثبت نام لاتاری باشید.  بعضی کشور ها به دلیل مهاجرت بالایی که قبلا به ایالات متحده داشته اند مانند چین و بریتانیا، مجاز برای شرکت در این برنامه نیستند. البته همیشه استثناهایی هست مثلا اگر متولد چین هستید اما پدر یا مادرتان متولد یکی از کشور های مجاز باشند می‌توانید از سهمیه ایشان استفاده کنید.
 2. حداقل تحصیلات دیپلم آکادمیک دبیرستان داشته باشید. دیپلم دبیرستان در آمریکا 12 ساله است و با دیپلم‌های نظام جدید 11 ساله ایران منافات دارد. در واقع در ایران پیش دانشگاهی معادل دیپلم دبیرستان در آمریکا است. لازم به ذکر است که تحصیلات فنی حرفه ای، مورد قبول نیست مگر اینکه به واسطه حضور در دانشگاه و تحصیلات آکادمیک بتوانید حداقل شرایط را احراز کنید.
 3. شرط جایگزین تحصیل: در صورتی که مدرک زیر دیپلم دارید، می‌توانید در این برنامه شرکت کنید. اما باید دو سال سابقه کار در پنج سال گذشته را نشان دهید از مشاغل خاصی که در سایت اداره کار ایالات متحده امتیاز خاصی را احراز می‌کنند.

ویژگی های عکس برای ثبت نام لاتاری امریکا 2024

عکس مورد نیاز پرتره برای لاتاری باید با زمینه سفید و بدون هرگونه سایه باشد و 85 درصد از عکس به تصویر چهره اختصاص داده شود.

شرایط عکس لاتاری
 •  زاویه مستقیم به دوربین
 • عکس به شکل مربع و طول 600 پیکسل تا 1200 پیکسل
 • زمینه سفید، عکس رنگی
 •  بدون عینک و سمعک
 • موی شما نباید روی صورت شما را بپوشاند
 • نیازی به معلوم بودن گوش ها نیست
 •  عکس با حجاب هم برای مسلمانان و سایر ادیانی که حجاب در آنها تعریف شده است بلا مانع میباشد 
 •  گردی صورت باید کاملا واضح باشد.
 •  عکس باید به صورت فایل دیجیتال به شما تحویل داده شود. 

سوالات خود را می توانید در دیدگاه ها مطرح بفرمایید که همکاران ما در اسرع وقت پاسخ دهند.
موفق باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =