روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
برای آگاهی از تخفیفات آینده، پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید. timetoup.ir@

… این فرصت تکرار و تمدید ندارد…

دفتر فنی عمران

آموزش نکات مهندس دفتر فنی موفق

قابل توجه دانشجویان و مهندسین عمران علاقمند به کار در دفتر فنی کارگاه های عمرانی

 آموزش نکات مهندس دفترفنی موفق ، برای ورود موفق به بازار کار

علاوه بر داشتن توانایی کار با نرم افزار های عمرانی، نیازمند کسب دانش تجربی فراوان هستید ما به شما در این راه کمک خواهیم کرد تا موانع هرچه زودتر برداشته شود.

مهندسین عزیز ، شما میتوانید از همین حالا کسب چندین سال تجربه امور دفتر فنی را در چند روز بیاموزید و با اعتماد به نفس کامل و آسودگی خاطر وارد بازار کار شوید.

عموما بازار کار مهندسی عمران را می توان در بخش های مختلف تقسیم نمود . بدیهی است که مهندسین عمران مانند اکثر رشته های مهندسی هم می توانند در بخش دولتی، نیمه دولتی و خصوصی (سمت مدیریتی یا کارمندی) مشغول به کار شوند. همچنین خود نیز به صورت خویش فرمایی یا پیمانکاری و … مشغول کار فنی و اجرا، مشاوره یا ساخت و ساز باشند. 
در هر صورت جهت موفقیت در بازار کار مهندسی عمران که شاید این سال ها با توجه به شرایط متعددی نیز حال چندان خوبی نسبت به گذشته نداشته باشد و رقبای زیاد می بایست هر چه بیشتر کسب تجربه نمود.
امروزه با پیشرفت زمینه های تکنولوژی و اینترنت، یک مهندس آسان تر از گذشته می تواند با گذراندن آموزش های جامع و کامل، فوت و فن های بخش های فنی و اجرا و همچنین یادگیری نرم افزارهای مهندسی می تواند تجربه چندین ساله را در چند هفته کسب نماید.
در این راستا بخشی از فعالیت های گروه مهندسین زمان پیشرفت با بیش از ده سال سابقه و سرفصل های آموزش های آنلاین یا پک های دانلودی به شرح ذیل می باشند:

آموزش آنلاین و آفلاین جهت ثبت نام می توانید اینجا را کلیک نمایید.

می توانید با شرکت در دوره های آموزشی کاربردی گروه زمان پیشرفت یا تهیه پک های آموزشی، بر تجربه و دانش خود بیفزایید و رزومه پربارتری نیز داشته باشید. با ما تماس بگیرید.

گروه مهندسین زمان پیشرفت

خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی کوینکس

به همراه جزوه آموزشی رایگان تحلیل تکنیکال

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − چهار =