تهیه قیمت فاکتوری

پاسخ داده شده
0
0

در برآورد قیمت فاکتوری آیا ضریب بالاسری پیمان (1.3 برای کارهای عمرانی و 1.41 برای کارهای غیرعمرانی) اعمال میشود و یا فقط ضریب 1.14 به آن تعلق میگیرد؟

  • حمزه درخواست شده در 6 ماه پیش
  • آخرین ویرایش 6 ماه پیش

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/timetoup/domains/timetoup.com/public_html/wp-content/plugins/sabai/lib/Sabai/Addon/Entity/Helper/Form.php on line 150
پاسخ عالی
1
0

درود بر شما مهندس گرامی،با توجه به ماده 29 شرایط عمومی پیمان  به کارهای جدید که همراه با تجزیه قیمت به تصویب میرسد تنها ضریب بالا سری تعلق میگیرد و در خصوص اقلام فاکتوری که نصب و …. همراه آن هست نیز به همین صورت میباشد ولی اگر اقلام فاکتوری صرفا خرید تجهیزات باشد مطابق همه فصل های تهیه تجهیزات در فهارس بها  تنها ضریب بالاسری 1.14 به آن اعمال میشود.(رجوع شود به پیوست کارهای جدید فهارس بها سال 1400)

 

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
فیلد زیر را به عنوان مهمان پر کنید یا اگر عضویت دارید
نام*
آدرس ایمیل*
ایجاد URL