تفسیر ماده 29 شرایط عمومی پیمان

1
0

با عرض سلام واحترام
در خصوص بند الف ماده 29 شرایط عمومی پیمان که بیان دارد جمع بهای مربوط به افزایش مقادیر و مبلغ کار با قیمت جدید نباید از 25%مبلغ اولیه پیمان بیشتر باشد.
و بند د که اظهار دارد جمع بهای قیمت های جدیدعلاوه بر تبعیت از سقف تعیین شده در بند الف نباید از 10%مبلغ اولیه پیمان بیشتر باشد.
زمانی که در بند د 10% را تعیین کرده و باید مبلغ از این تجاوز نکند پس نوشت تبعیت از 25%بند الف ضرورت دارد؟؟ یعنی قاعدتا مبلغی که از 10%بیشتر نباشد از 25%هم بیشتر نیست.
آیا بنده منظور ماده 29 را درست متوجه شدم؟!!
پیشاپیش ممنونم از پاسخگویی شما

0
0

درود بر شما .
همانطور که اشاره نمودید “جمع بهای مربوط به افزایش مقادیر و مبلغ کار با قیمت جدید نباید از 25% مبلغ اولیه پیمان بیشتر باشد” که شامل افزایش مقادیر آیتم هایی که در فهرست منضم دیده شده است همچنین کارهای جدید و قیمت جدید ها خواهد بود .
در خصوص سقف 10 درصد فقط شامل موارد قیمت جدیدها، اقلام فاکتوری و همچنین کارهای جدیدی که در فهرست منضم نیست که آنالیز و فاکتور برای آن ارائه می گردد و همچنین برای مقایسه قیمت جدید نیز، قیمت واحد آن به شاخص مبنای پیمان تغییر می یابد (تعدیل معکوس می گردد) . اقلامی که مصطلح به فاکتوری نیز هستند هم تعدیل تعلق نمی گیرد و فقط ضریب بالاسری اعمال می شود .

  • نیما قهرمانی پاسخ داد 4 هفته پیش
  • آخرین ویرایش 4 هفته پیش
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
فیلد زیر را به عنوان مهمان پر کنید یا اگر عضویت دارید
نام*
آدرس ایمیل*
ایجاد URL